• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Виховна робота

Про перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2020/2021 навчальному році

20 лютого у школі відбувся урок-реквієм "Уклонімося низько до землі тим, хто в серці вічно буде жити..."

/Files/images/28168519_1995594957432905_543980287737091980_n.jpg

В цей день ми не можемо не згадати події та героїв , які навічно викарбуються у свідомості української нації .
Небесна Сотня" - це наша Пам’ять, наша Гордість, Гідність, Совість… Це ті люди, які любили свою країну понад усе і віддали життя відстоюючи її право бути вільною, сильною, заможною… Це ті люди, які своїм подвигом пробудили український народ та ціною свого життя поклали початок змінам – болісним, але життєво необхідним нашій Україні, адже серед тих, хто віддав життя у боротьбі за майбутнє України було багато молодих і повних сил юнаків, які б мали жити, любити і радіти.

Пам’ятаймо подвиг цих мужніх і світлих людей, які прагнучи кращого для своєї Батьківщини – віддали життя! Будьмо гідними їх пам’яті та робімо свій посильний внесок у майбутнє нашої України!

/Files/images/26903968_1978453325813735_4273199454323933693_n.jpg
З метою поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, її визначних діячів; виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики в школі було проведено заходи до Дня Соборності України, а саме: загальношкільну тематичну лінійку «Україно -соборна держава, сонценосна колиско моя»" (учні 6 кл., керівник Вейна Л.П.), літературний альманах "Соборність держави - єднання народу" (учні 3,7,9 класів, педагог-організатор Кальковець Л.М.), а сільський бібліотекар (Костюкевич В.П.) організувала виставку книг «Захід – Схід одна країна- це Соборна Україна». Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. Собор душі є у кожного із нас. Берегти його означає слідкувати за своїми думками, діями, вчинками. Одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію. Тож, вивчаймо власну історію і цінуймо здобутки попередників!
В школі з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини, Європейське майбутнє України проведено урок пам'яті, години спілкування, бесіди.

Горить свіча і пам'яті сльоза,

Додолу з неї краплями стікає,

Земля ридає, плачуть небеса,

Героїв Україна пам'ятає!

ТИЖДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ У ШКОЛІ

Одним із найголовніших принципів Державної національної програми "Освіта" ("Україна ХХІ століття") є формування всебічно розвиненої особистості, яке неможливе без відродження духовності, без виховання дітей на високих моральних і духовних цінностях. У цьому документі важливе місце відведено святам українського народу. Серед них - Міжнародному дню рідної мови, який проголосила у листопаді 1999 року Генеральна конференція ЮНЕСКО. Вперше такий день відзначався 21 лютого 2000 року в Парижі.
Цього року Тиждень української мови у нашій школі проводився з 22 по 26 лютого згідно зі складеним планом. Традиційно він розпочався із шкільної лінійки під девізом:
Солов'їну, барвінкову,
колосисту - на віки -
українську рідну мову
в дар мені дали батьки.
О.Забужко
Пам'ятаючи , що найдорогоціннішим скарбом народу є мова, учителі-філологи на уроках використовували найрізноманітніші інноваційні методи і прийоми, інтерактивні технології, аби кожен учень відчував і зрозумів важливість цього скарбу.
Цікаво було всім школярам під час проведення анкетування, вікторин, конкурсів, розгадування кросвордів інтелектуально-розважальних та лінгвістичних ігор, "круглого столу", годин спілкування з безсмертним словом Лесі Українки. Здивували тексти-есеї учнів 7 класу, які продемонстрували вправність у володінні українським словом, вміння відчути його розмай.
А який багатий світ фантазії показали юні художники 3-8 класів у своїх ілюстраціях до народних казок, літературних творів!
Про свято рідної мови у школі свідчив зовнішній вигляд учнів. Милували очі веселкові барви українського національного одягу вихованців молодшого та середнього шкільного віку, їх усміхнені обличчя, допитливий погляд, активність.
Отже, як наголосила кандидат педагогічних наук Олександра Глазова, будьмо гідними величі й сили, незборимості й слави Українського Слова!
Відповідальна за проведення Тижня рідної мови Палій Г.О.

/Files/images/IMG_6127.JPG

/Files/images/IMG_6128.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 688

Коментарi