• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

/Files/images/29597806_2020894301569637_7679824138438071528_n.jpg

31 березня збірна команда Маневицького району взяла участь в обласному конкурсі-змаганні з початкового технічного моделювання серед молодших школярів. Наш район представляли Потішук Віталіна (НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ с. Череваха" ) та Вейна Михайло (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старий Чорторийськ).

Учні заслужено вибороли третє місце!

Щиро дякуємо учням та їх наставникам! Бажаємо подальших успіхів!

Гордимось вами!

/Files/images/ап.jpg

26 березня 2018р. в Маневицькому ЦТДЮ відбувся районний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Учні 4 класу Вейна Михайло, Оксенюк Костянтин разом з вчителем здобули І місце серед 12 команд.Вітаємо наших переможців!Молодці!

Учні Старочорторийського учнівського лісництва ЦТДЮ: Вейна Олександр, Лотвін Іванна та Прус Іван (керівник Ольга Вейна) вибороли ІІІ місце у Всеукраїнському етапі природоохоронно-пропагандистської акції "Канюк звичайний - птах року 2017".

Наші вітання переможцям!

/Files/images/ас.jpgКанюк звичайний є одним із найпоширеніших хижих птахів України, а тому й відомим для людей. До того ж птах веде досить відкритий спосіб життя й через те дуже помітний: і коли взимку сидить на присідах у відкритих місцях, і коли полює над луками та полями; легко побачити й велике гніздо канюка, яке завжди розташоване на дереві - у лісі, парку чи посадці.Свою назву канюк отримав завдяки цікавій особливості поведінки: якщо опинитися на території гніздування птаха, то він літатиме навкруги, постійно подаючи довгі звуки, немов «канючить».

Вітаємо з перемогою!

4 березня 2018 року у спортивному залі Маневицької ДЮСШ відбувся турнір з волейболу серед дівчат 2003р.н присвячений 8 Березня.

/Files/images/29177869_2007784289547305_1463099601727782912_n.jpg

Команда дівчат нашої школи продемонструвала свою майстерність володіння м’ячем. Неймовірна згуртованість, сильний командний дух та мистецтво розуміти один одного без слів дозволили дівчатам завоювати I місце серед п'яти збірних команд.

Пишаємося Вами та бажаємо успіху в подальших іграх!

У Маневицькому районному Центрі творчості дітей та юнацтва відбувся районний конкурс читців, присвячений Т.Г.Шевченку.

Учениця нашої школи Нагорна Марта посіла ІІІ місце (середня вікова група), керівник Джус Зоя Володимирівна. Вітаємо!

Тарас Шевченко – символ чесності, правди і великої любові до людини. Весь свій талант поет присвятив служінню народові, а творчість Кобзаря зігріта любов’ю до Батьківщини. Його світле ім’я, його немеркнуче слово допомагають долати труднощі на шляху розбудови справжньої, багатої, сильної і гордої держави. Тож пам’ятаймо, щоМи є нащадки славного ТарасаЙого терни торкнулись й наших тіл.Народ возвести в націю – не в расу

Огненним словом велетень хотів.

/Files/images/чс.jpg

/Files/images/сс.jpg

/Files/images/Максим Богдан.JPGМаксим Богдан переміг у змаганнях з метання спису серед молоді На Зимовому Кубку Європи з метань – 2014 (Лейрія, Португалія). Більше того, його показник 83,41 м став не лише «золотим» результатом, а й найкращим нинішнього сезону в світі та молодіжним національним рекордом України. Різниця з чехом Яном Кубесєм, який зайняв друге місце – більше 7 метрів. Окрім того, на Зимовому Кубку Європи це – найкращий результат з метання списа серед усіх учасників – і молоді, і дорослих. Нагадаємо, що у липні минулого року на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юніорів, який проходив в Італії, Максим Богдан завоював для збірної України срібну медаль.

Кiлькiсть переглядiв: 640

Коментарi